Sermayesiz İş Kurmak Mümkün Mü

Sermayesiz İş Kurmak Mümkün Mü

Sermayesiz iş kurmak çok mümkün olmayan bir iştir. Gayrimenkul sektörünün 113 yıllık tecrübesiyle lideri olan Coldwell Banker bu işin mümkün olmadığını söylemektedir. Çünkü sermayesiz iş kurmak imkânsız fakat düşük sermaye ile kurduğunuz işlerde de belirli miktarda büyümektesiniz. İş kurmak istiyorum deyip sermayesiz bu sektörde barınamazsınız. Coldwell Banker eğer bu alanda çok çalışıp başarılı olabileceğinize inanıyorsanız size franchise fırsatı sunmaktadır. Belirli miktarda bayilik bedeli ödeyerek sizde çok fazla kazanabilirsiniz. Size Coldwell Banker ile çalışmanın şartlarından bahsedelim;

  • İlk olarak önceliği tanıdığı yerler İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya kesimlerinde mülk değeri yüksek olan yerlere bayilik verme işlemini yapmaktadır.
  • Yeterli yatırım gücünüzün olması gerekmektedir. Eğer yatırım gücünüz yeterli ise franchise sisteminden faydalanabilirsiniz.
  • Franchise sözleşmesi 5 yıl olmak üzeredir. Şartlara uygunluk durumları incelenerek yenileme yapılacaktır.
  • Bayilik bedeli, ofisi açacağınız yere göre değişmektedir. Bu bayilik bedeli 20.000 dolar 30.000 dolar arasında değişmektedir.
  • Tüm işlemleri tamamladınız ve ofisi açacaksınız. Bayilik olarak düşündüğünüz ofis Coldwell Banker tasarımlarına uygun olarak yapılmaktadır. Dekorasyon vb. maliyetler ortalama 50.000 TL olmaktadır.

Bu şartları sağladığınızda belirli bir sermaye ile Coldwell Banker bünyesinde çalışıp çok iyi yerlere gelme şansınız bulunmaktadır. Sermayesiz olsanız bu sektörde ilerleyemezsiniz neden mi;

Coldwell bankerin avantajları çok önemli faktör oynamaktadır. Köklü bir marka oluşu ve yıllardır sektöründe lider marka olduğu için güvenilir bir markadır. Franchise almak yeni iş imkanları arasında yer almaktadır. Deneyimli ekipleri vardır ve Türkiye’ye özel yönetim kadrosu bulunmaktadır. Franchise almak en karlı işler arasında yer almaktadır. Hizmet alanları çok geniştir. En önemli avantajlarından birisi ise franchise verdiği kişilere ve onun ofisindeki çalışanlarına bu sektörde başarılı olması için gerekli olan eğitimi vermektedir. Sermayesiz veya az sermaye ile girmiş olursanız harcayacağınız zamana ve harcadığınız ücrete değmeyecek bir konumda olmaktasınız.