en iyi iş fikirleri

İş Kurma Fikirleri

Kendi işini yapmak isteyenler İş Kurma Fikirleri üretirler. Her zaman yeni fırsatlara açık olan girişimciler doğru fırsatı bulduklarında gerekli yatırımlarını yaparak çalışmaya başlayabilirler. Genel olarak insanlara iş kurmak dendiğinde bir sektörde yeni bir marka oluşturmak ve bu markayı tanıtarak sektördeki pastadan pay elde etmek anlaşılmaktadır. Ancak günümüz ticaret dünyasında özellikle oturmuş piyasalarda bir sektörde pay almak her zaman kolay olmayabilmektedir. Bu tip durumlarda yeni marka oluşturma girişimlerinde risk daha büyüktür.
Yeni bir marka oluşturarak iş kurmak isteyen kişilerin karşılarına aldıkları riskleri daha da hafife indirmenin bazı yolları vardır. Bunlardan en önemlilerinden biri franchise yöntemidir. Franchise nedir diye sorulursa kısaca, sektörde kendini kanıtlamış ve büyük bir marka haline gelmiş bir işletmenin marka ismini kullanma hakkını elde etme işlemidir. Burada ana marka ile yapılan bir sözleşme ile çalışmaya hemen başlanabilir. Birçok risk ortadan kalktığı için daha az yatırım ile daha yüksek karlar elde etmek mümkün olmaktadır.
Franchise fırsatları ile bir işe girdiğinizde birçok masraf kaleminiz ortadan kalkacaktır. Bunlardan en önemli masraf kalemlerinden biri tanıtımdır. Çünkü tanıtım bir firma için olmazsa olmazlardandır. Reklam vermek, promosyon harcamaları yapmak gibi birçok işlem belirli bir maddi kaynağı tüketeceği gibi bu reklam çalışmaların doğru bir şekilde yapılması şartı ile geri dönüşleri almakta zaman isteyecektir. İşte franchise sistemine dahil olduğunuzda bu tür sorunlarla karşılaşmaz zaten sektörde prestijli bir markanın temsilciliğini yapacağınız için reklamınızı yapmaya gerek kalmayacaktır.
Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin birçok bölgesinde aktif olarak çalışmalarını sürdüren firmamız franchising fırsatlarını yeni girişimcilerine sunarak ailesini büyütmektedir. Sizlerde bu fırsatlardan yaralanarak daha başarılı bir iş kurma çalışmasına girebilirsiniz.

Bayilik Başvurusu
İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri