Franchise Başvuru Formu
FRANCHISE FIRSATLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

Ücretsiz Başvurusu

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe çok önemli faaliyetler göstermiş olan ve halada son sürat çalışan Coldwell Banker dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markalarından birisidir. 113 yıldır gayrimenkul sektöründe lider olan Coldwell Banker dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olarak tarihe geçen firma dünya genelinde olan yaygınlığını her geçen gün arttırmaktadır. İş kurmak istiyorum diyenlere önerimiz olan Coldwell Banker’den franchise hizmeti almak olacaktır. En karlı işler arasında yer alan franchise hizmeti almak, gayrimenkul sektörüne atılmak ve geliştirmek isteyenlere günümüzde gerçekten çok önemli bir fırsattır. Coldwell banker çok ünlü ve güvenilirlik ve itibar açısından gayrimenkul sektöründe lider olduğu için size franchise verirken bazı şartları vardır. Bunlar;

  • Öncelikle Türkiye genelinde bayilik verme hakkı saklı olan Coldwell Banker diğer bölgelere de mülk değerlerine göre bayilik vermektedir.
  • Firmanın öncelikleri Antalya, İstanbul, İzmir ve bodrum olmaktadır ve mülk değeri yüksek olan semtlere bayilik verilmektedir.
  • Bayilik sözleşme şartı 5 yıl olmaktadır. Olası bir durumda ve uygunluk durumunda sözleşmede gerekli değişiklikle veya yenilemeler yapılmaktadır.
  • Bayilik olarak düşünülen ofis Coldwell Banker konseptine göre tüm donanımları ve tasarımı düzenlenecektir. Size yeni iş imkanları sağlayan ve bu sektörde başarılı olmanızı sağlayan Coldwell Banker kendi standart tasarımını size yaptırmayı zorunlu kılmıştır. Dekorasyon ve donanım olarak ofisinize ortalama 50.000 TL maliyet çıkmaktadır.
  • Bayilik bedeli isteyen Coldwell Banker bu bedeli bayilik olarak düşünülen bölgeye göre değişmekle birlik bu bedel 20.000 ve 30.000 TL arasında değişmektedir.
  • Coldwell Banker bayilik verirken bir dikkat ettiği hususta yeterli yatırım gücü var mı diye kontrol etmektedir. Eğer sizin yeterli yatırım gücünüz yoksa maalesef Coldwell Banker’den franchise alamazsınız.
Bayilik Başvurusu
İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri İş Kurma Fİkirleri